fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Ministrja Dumoshi i del në mbrojtje aktores Adriana Matoshi

ministrja-dumoshi-i-del-ne-mbrojtje-aktores-adriana-matoshi

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi është solidarizuar me aktoren Adriana Matoshi pasi ndaj kësaj të fundit u bënë komente fyese për lidhjen e saj me ish-futbollistin 21-vjeçar të Feronikelit, Keith Groeneveld.

Dumoshi ka shkruar se secila dhe secila ka të drejtë të zgjedhë si dhe me kënd do ta kalojë jetën.

“Jeta di të sfidojë në një mijë mënyra, por çdo rënie është ngritje.

Secili/secila ka të drejtë të zgjedhë si dhe me kënd do ta kalojë jetën.Kokën lart për të gjithë ata që zgjedhin lumturinë dhe e ndjekin rrugën e zemrës”, ka shkruar ajo.

TË NGJAJSHME

Familja e aktorit turk preket nga tërmeti

mergata.eu

Roberti thyen ‘akullin’, më në fund tregon se me kë po e ndan shtratin

mergata.eu

Shkumbini do të bëhet fort xheloz, kaq provokuese shfaqet Mimoza Mustafa

mergata.eu