Mergata News
Opinione

Milan merr lajmin e madh për Ibrahimovic

milan-merr-lajmin-e-madh-per-ibrahimovic

Ibrahiovic është shëruar nga Covid-19.

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka treguar se që është shëruar nga koronavirus

Suedezi, i cili u testua pozitivë për COVID-19 para ndeshjes se rrethit të tretë kualifikues në Europa Ligë kundër Bodo/Glimt, ka konfirmuar se ai është negativ.

Ibrahimovic e ka dhënë vet lajmin e mirë për kuqezinjtë, kurse tani ai do të përgatitet që të jetë gati kundër Interin për derbin e parë këtë sezon në “della Madonnina”.

“Ju jeni shëruar”, shkroi suedezi në Tëitter. “Autoritetet shëndetësore me kanë informuar që karantinës sime i erdhi fundi. Ju mund të dilni jashtë”, ka shkruar ai në Twitter.

TË NGJAJSHME

Rekord i zi, 12 të vdekur e 641 raste të reja në Maqedoninë e Veriut

mergata.eu

Rekord i zi në Maqedoni, 14 të vdekur dhe 870 raste të reja me Covid-19

mergata.eu

Milani dëshiron të sigurojë rinovimin e yllit të skuadrës

mergata.eu