fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Milaim Zeka zbulon videon, kjo është arsyeja pse Gjiko nuk e lë Elitën ta intervistojë ish-deputetin

milaim-zeka-zbulon-videon,-kjo-eshte-arsyeja-pse-gjiko-nuk-e-le-eliten-ta-intervistoje-ish-deputetin

Dje është bërë publike një deklaratë e reperit Gjiko ku i thotë gruas së tij, moderatores së njohur shqiptare, Elita Rudi, se ka vetëm një person që nuk do të donte ta intervistonte ajo.

Gjiko thotë se është ish-deputeti e gazetari Milaim Zeka personi i vetëm që nuk do ta intervistojë moderatorja.

Ai e ka arsyetuar këtë veprim duke thënë se shkak është fjalori që përdor Zeka.

Këtyre deklarimeve me humor u është përgjigjur ish-deputeti.

Ai ka publikuar një deklaratë të tij që e kishte bërë gjatë kohës sa kishte qenë në emision te Elita Rudi.

Me poshtë mund ta gjeni videon…

TË NGJAJSHME

Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

mergata.eu

Piktori shqiptar pasqyron punën e tij në Gjermani

mergata.eu

Mozzik e Loredana e mbajtën të fshehtë që janë bashkuar, por Getinjo ua zbulon sekretin

mergata.eu