fbpx
Mergata News
Lajme

Milaim Zeka kërkon postin e Presidentit sepse Vjosa është axhami dhe aspak patriote

Gazetari Milaim Zeka, në llogarinë e tij në facebbok ka shkruar disa arsye që sipas tij pse Thaçi ishte i zgjedhur president i Kosovës.

“Deri me sot sot te gjithe kane folur pse Thaci nuk duhet zgjidhur si president, po askush nuk ka treguar se pse ai duheshte te zgjidhet President?!”, ka shkruar Zeka. / Hap marketin gun 5 sekonda dhe shfaqen Pamjet Ekskluzive

TË NGJAJSHME

Arritja e marrëveshjes së paqes, Kosova kushtëzon me çështjen e të pagjeturve

mergata.eu

Aksident trafiku në rrugën e Aeroportit, pesë persona dërgohen në emergjencë

mergata.eu

Hoti premton avancimin e ligjit për financat e pushtetit lokal, për të forcuar kapacitetet e komunave

mergata.eu