fbpx
Mergata News
Lajme

Mihrije Braha “Qato banesat e Halil Kastratit se kan vleren as sa Mercedesi djalit tem.

Mihrije Braha “Qato banesat e Halil Kastratit se kan vleren as sa Mercedesi djalit tem.”Mihrije Braha shpesh njihet per polemikat e saja dhe deklaratat shokuese qe i ben si ne lidhej me shou bizin po ashtu edhe me jeten privat.

Keshtu se fundmi ajo ishte e ftuar ne emision tek Rudina Magjistari dhe duke folur per jeten private ajo tregoi edhe per jeten profesionale si dhe ate private.Ajo reagoi ndaj humanistit Halil Kastrati i cili sefundmi kishte nje polemik me Naim Abazin burrin e saj.

TË NGJAJSHME

Kompania e tij fitoj tenderin 5-milionësh, nisin hetimet ndaj ministrit të AAK-së

mergata.eu

Trusti shpërndanë një video, tregon se si duhet të aplikohet për tërheqjen e parave (VIDEO)

mergata.eu

Mozzik e Loredana kapen sërish bashkë, kësaj here vërehet ky detaj

mergata.eu