Mergata News
Vip/Kultura

Mihrija ka harruar se nuk është më vajzë e re, shikoni si është veshur sot

mihrija-ka-harruar-se-nuk-eshte-me-vajze-e-re,-shikoni-si-eshte-veshur-sot

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një stil për vajza më të reja.

Duket se për Mihrije Brahën nuk po ecin fare vitet./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Aktori i njohur bën rrëfimin e papritur, thotë se nuk ka folur me nënën e tij qe tetë vite

mergata.eu

Arbenita e Feros përfundon tek mjeku, kjo është gjendja e saj tani

mergata.eu

Miranda Hashani në zi, i vdes personi i zemrës

mergata.eu