Mergata News
Vip/Kultura

Më të dashuruar se kurrë, Adelina Ismaili sjell foto intime me burrin

me-te-dashuruar-se-kurre,-adelina-ismaili-sjell-foto-intime-me-burrin

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një foto intime me burrin.

Çifti shfaqen më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Në këtë gjendje ka përfunduar Vesa Luma

mergata.eu

Në moshën 36 vjeçare i vdes motra aktorit të njohur

mergata.eu

Fjolla ‘shkrihet’ pas të dashurit të saj biznesmen, e publikon një moment intim me të

mergata.eu