Mergata News
Vip/Kultura

Më shumë e do vjehrrin apo vjehrrën, kështu përgjigjet nusja e Ledrit

me-shume-e-do-vjehrrin-apo-vjehrren,-keshtu-pergjigjet-nusja-e-ledrit

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Edhe pse shtatzënë, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me Ledrin dhe prindërit e tij, por afër ka vjehrrin.

Duket se me vjehrrin ka raporte më të mira, megjithëse edhe me vjehrrën e shohim shumë të afërt./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Biona del në qytet për kafe, por habiti të gjithë me këtë detaj

mergata.eu

Dikur bënte jetë luksoze, modelja shumë e njohur tani një e pastrehë

mergata.eu

Sar vesh rrobat e Ledrit?

mergata.eu