Mergata News
Vip/Kultura

Me një stil krejt ndryshe, Xhensilën nuk do ta njihni në foton e fundit

me-nje-stil-krejt-ndryshe,-xhensilen-nuk-do-ta-njihni-ne-foton-e-fundit

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me një stil më ndryshe, por gjithsesi po duket shumë bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Mimoza shfaqet tërheqëse e veshur në fustan të kuq, Seldi do të bëhet pishman

mergata.eu

“Jam shqiptar”, publikohet kënga nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl

mergata.eu

Një nënë e kujdesshme si Yllka, kaq bukur e ka veshur sot vajzën

mergata.eu