Mergata News
Vip/Kultura

Me një stil komplet ndryshe, Adelina la ‘gojë hapur’ të gjithë me paraqitjen e fundit

me-nje-stil-komplet-ndryshe,-adelina-la-‘goje-hapur’-te-gjithe-me-paraqitjen-e-fundit

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me një stil krejt ndryshe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

mergata.eu

Gold AG zbulon gjininë e fëmijës së parë

mergata.eu

Learta hynë në ‘maxhe’, ja çfarë gatuan për familjen e saj

mergata.eu