Mergata News
Vip/Kultura

Me një pamje krejt ndryshe, Agnesa Vuthaj nuk njihet në foton e fundit

me-nje-pamje-krejt-ndryshe,-agnesa-vuthaj-nuk-njihet-ne-foton-e-fundit

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket shumë ndryshe dhe tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Kunata e tyre feston ditëlindjen, kështu e uruan Motrat Mustafa

mergata.eu

Xhensila bën tatuazhin më të veçantë me emrin e vajzës

mergata.eu

Tuna vishet serioze, më këtë pamje do ta ‘shkrijë’ Patrisin

mergata.eu