Mergata News
Vip/Kultura

Me ҫizme të gjata, por me pjesën sipër zbuluar, Nora shfaqet e veshur me një stil shumë të veҫantë

me-ҫizme-te-gjata,-por-me-pjesen-siper-zbuluar,-nora-shfaqet-e-veshur-me-nje-stil-shume-te-veҫante

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo shihet e veshur me një stil shumë të veҫantë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Larta ja huq fort me kombinimin që ka bërë në veshje!

mergata.eu

Blerona vishet në fustan të kuq, por mundohet të provokojë me këtë veprim

mergata.eu

Loredana konfirmon ribashkimin me Mozzikun?

mergata.eu