Mergata News
Vip/Kultura

Mblidhet e gjithë familja e Edona Llalloshit, ja çka po festojnë

mblidhet-e-gjithe-familja-e-edona-llalloshit,-ja-cka-po-festojne

Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar.

Ajo ka tash e disa vite që është pjesë e skenës muzikore kosovare dhe që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën ajo nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, Edona ka postua një foto ku shihet se janë mbledhur e gjithë familja dhe po festojnë ditëlindjen e vëllait të saj, Milotit./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Vajza e Shyhretes vishet në fustan madhështor, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

mergata.eu

Familja e aktorit turk preket nga tërmeti

mergata.eu

Dhurata Dora e veshur me shumë stil, por ky detaj mori tërë vëmendjen

mergata.eu