Mergata News
Vip/Kultura

Martohet vajza e Remzie Osmanit, pamje nga festa

martohet-vajza-e-remzie-osmanit,-pamje-nga-festa

Remzie Osmani është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar.

Krahas muzikës ajo është shuë e përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Sot, vajza e saj, Riola ka kurorëzuar dashurinë me të dashurin e saj, Besin.

E gëzimja ka ndarë imazhe ku shihet çifti i ri.

Vajza e Remzies duket se është bërë një nuse tejet e bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Anita bëhet gati për të dal, frizura dhe fustani i saj me ‘xixa’ morën tërë vëmendjen

mergata.eu

Fjolla Morina publikon një foto në krah të dashurit të ri!

mergata.eu

A e keni parë nusen e Goldit me barkune fryrë? Kaq shumë e ka shëndoshur shtatzania atë

mergata.eu