fbpx
Mergata News
Sport

Martesa e shumëpërfolur e Aidës, burri i saj flet për ndarjen nga gruaja e parë

martesa-e-shumeperfolur-e-aides,-burri-i-saj-flet-per-ndarjen-nga-gruaja-e-pare

Burri i Aida Doҫit ka folur në lidhje me ndarjes nga gruaja e parë.

Aida Doçi dhe Naser Qeli ishin sonte protagonistë në Prive pas martesës.

Ata folën gjerë e gjatë për lidhjen, gjithçka që u komentua dhe jo vetëm.

Mes tjerash, menaxheri i këngëtares, tashmë bashkëshorti i saj foli për ndarjen nga bashkëshortja e parë dhe rënien në dashuri me Aidën.

TË NGJAJSHME

Teuta Krasniqi na prezanton me darkën e saj vegane

mergata.eu

Roma merr lajmin e keq para derbit me Milanin, ylli i skuadrës infektohet me koronavirus

mergata.eu

Isco ‘godet’ fort Zidanen

mergata.eu