Mergata News
Sport

Marina vishet në fustanin më të bukur ndonjëherë, shkëlqen në imazhin e fundit

marina-vishet-ne-fustanin-me-te-bukur-ndonjehere,-shkelqen-ne-imazhin-e-fundit

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e rregulluar si kurrë më parë.

E është sigurisht fustani i saj ai që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Refuzimi për t’iu bashkuar Milanit, Igli Tare tregon për herë të parë çka ndodhi!

mergata.eu

Ndeshja Angli – Danimarkë, publikohen formacionet zyrtare

mergata.eu

Chelsea- Dybala, vjen lajmi i madh nga Italia

mergata.eu