fbpx
Mergata News
Sport

Manchester United – Chelsea, formacionet zyrtare

manchester-united-–-chelsea,-formacionet-zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Chelsea.

Derbi i Premierligës mes Manchester United dhe Chelsea do të luhet sonte, në ‘Old Trafford’, shkruan lajmi net.

Dy skuadrat futen me synimin për tri pikët, me United që shihet në avantazh të lehtë, shkaku i terrenit.

Ndeshja mes United dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë ua përcjellim formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Manchester United

Chelsea

TË NGJAJSHME

Kumbulla me super gol, ja siguron tre pikë Romës në Evropa Ligë

mergata.eu

Zhgënjim te Inter: Conte barazon rekordin negativ të Gasperinit te Interi

mergata.eu

Gjigantët evropianë vihen pas talentëve të Real Madrid

mergata.eu