Mergata News
Vip/Kultura

Majlinda bëhet e tëra bionde, shkëlqen në pamjen e fundit

majlinda-behet-e-tera-bionde,-shkelqen-ne-pamjen-e-fundit

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Së fundi, Majlinda është bërë e tëra bionde, e me këtë pamje të rej ajo po duket mahnitëse./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Learta vishet ngusht për të shkuar në punë, e gjithë vëmendja tek barku i saj

mergata.eu

Njihuni me nënën e Adrola Dushit, ajo është një zonjë e vërtetë

mergata.eu

Këngëtari shqiptar rezulton pozitiv me koronaviurs

mergata.eu