fbpx
Mergata News
Lajme

Lutfi Haziri është “romantik“, shikojeni çfarë foto publikon me gruan e tij!

I pari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri po del të jetë goxha i dashuruar dhe romantik. Ai dhe bashkëshortja e tij Mirvete Bajrami, përbëjnë dy emra të njohur për publikun kosovar, njëri si politikan me nam, e tjetra si këngëtare.
Edhe pse thonë se kur bëhesh prind dashurinë e çiftit e marrin fëmijët, te çifti Haziri nuk po del të jetë kështu. Pavarësisht se janë prindër të katër fëmijëve, ata nuk hezitojnë që dashurinë ndaj njëri-tjetrit ta tregojnë edhe në rrjetet sociale.

Ngjashëm ndodhi me postimin e fundit ku çifti shihen duke shkëmbyer puthje shumë pasion, sikur të ishin në fillet e lidhjes së tyre. Me gjasë Luta, kur është pranë bashkëshortes e harron të gjithë Kosovën./Kosovarja/

 

 

TË NGJAJSHME

Këtë askush nuk e priti, Ja se çka thotë Daut Haradinaj për Albin Kurtin

mergata.eu

Limaj: Po te isha une kryeminsiter, Kosova tashmë do të ishte ndër shtetet më të fuqishme në Evropë..

mergata.eu

E rëndë, makina godet për vdekje 5-vjeçarin në Prizren

mergata.eu