Mergata News
Vip/Kultura

Luljeta publikon video duke u rregulluar, kështu nuk e kemi parë asnjëherë

luljeta-publikon-video-duke-u-rregulluar,-keshtu-nuk-e-kemi-pare-asnjehere

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet duke e rregulluar fytyrën e saj.

Në këtë gjendje nuk e kemi parë asnjëherë me parë Lulen.

Edhe pa grim, ajo po duket shumë bukur. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Burri i saj luan me vajzën, shikoni reagimin e Gëzimes

mergata.eu

Majlinda po i shijon pushimet, por kush po e shoqëron atë?

mergata.eu

Kush është mashkulli që po e shoqëron Nora Istrefin jashtë vendit?!

mergata.eu