fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Lulja ndryshon sërish ngjyrën e flokëve, kësaj radhe nuk do ta njihni

lulja-ndryshon-serish-ngjyren-e-flokeve,-kesaj-radhe-nuk-do-ta-njihni

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet se i ka ngjyrosur flokët dhe po duket tejet ndryshe./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Kaq romantik është i dashuri i Gentës, shikoni si ia shpreh dashurinë asaj

mergata.eu

Learta hynë në ‘maxhe’, ja çfarë gatuan për familjen e saj

mergata.eu

Genta ka shtuar peshë? Me këtë fustan po duket shumë e shëndoshë

mergata.eu