Mergata News
Sport

Lukaku shënon një gol të jashtëzakonshëm

lukaku-shenon-nje-gol-te-jashtezakonshem

Një gol i jashtëzakonshëm është shënuar nga Lulaku.

Romelu Lukaku ka shënuar një super gol në minutën e 9-të për Belgjikën.

Goli erdhi pas një krosimi të gjatë, ku Lukaku e pranoi shumë mirë topin dhe mandej shënoi me të majtën e tij.

TË NGJAJSHME

Gareth Bale ia bën sefte, shënon golin e fitores për Tottenhamin

mergata.eu

Barcelona-Real Madridm pjesa e parë përfundon baraz

mergata.eu

Real Madrid merr vendim befasues për Luka Modricit

mergata.eu