Mergata News
Vip/Kultura

Luana sjell foto nga puna, por e gjithë vëmendja shkon tek ky detaj

luana-sjell-foto-nga-puna,-por-e-gjithe-vemendja-shkon-tek-ky-detaj

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka postuar një foto nga vendi i punës, e është padyshim veshja e saj plot stil ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

U duk si princeshë me fustan të bardhë, vajza e Danit publikon pamje të reja nga dasma e saj

mergata.eu

Fitorja e Haxhi Krasniqit, kështu i reagon ish e dashura e tij!

mergata.eu

Marina e ‘zhytur’ në luks, ja sa ka paguar vetëm për një veshje

mergata.eu