Mergata News
Vip/Kultura

Lola e Anita suprizojnë me këto fjalë babin e tyre për ditëlindje

lola-e-anita-suprizojne-me-keto-fjale-babin-e-tyre-per-ditelindje

Me këto fjalë Lola e Anita e urojnë babain e tyre Mustafën.

Lola dhe Anita janë vajzat e gazetarit dhe prezantuesit të njohur kosovar.

Ato janë martuar me dy vëllezërit Haradinaj, Anita me Ramushin e Lola me Dautin, shkruan “Kosovarja”.
Është Anita ajo e cila po ashtu ka ndjekur rrugën e babait të saj duke u bërë prezantuese lajmesh në RTK.

E pikërisht sot për to është një ditë tejet e veccantë, babai i tyre Mustafa feston ditëlindjen, ndaj s’kanë munguar urimet e fjalët e ëmbla të vajzave.

Me pak fjalë e shumë dashuri këto janë urimet që ja thonë të atit sot.

TË NGJAJSHME

U duk si princeshë me fustan të bardhë, vajza e Danit publikon pamje të reja nga dasma e saj

mergata.eu

Nuk do të besoni, Luana paguan çmim marramendës vetëm për një fustan

mergata.eu

Anita bëhet gati për të dal, frizura dhe fustani i saj me ‘xixa’ morën tërë vëmendjen

mergata.eu