fbpx
Mergata News
Sport

Lola bëhet gati për të dal, mori tërë vëmendjen me këtë stil të veshjes

lola-behet-gati-per-te-dal,-mori-tere-vemendjen-me-kete-stil-te-veshjes

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për dal dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Kosova U21 – Andorra U21, këto janë formacionet zyrtare

mergata.eu

Ronaldo vjen me reagim pas rikthimit në fushë

mergata.eu

Kosova realizon stërvitjen e fundit para ndeshjes me Greqinë

mergata.eu