fbpx
Mergata News
Lajme

Limaj: Po te isha une kryeminsiter, Kosova tashmë do të ishte ndër shtetet më të fuqishme në Evropë..

Limaj: Po te isha une kryeminsiter, Kosova tashmë do të ishte ndër shtetet më të fuqishme në Evropë..
Kryetari i Nismes Socialdemokrate, Fatmir Limaj beson se po te ishte ai kryeminister gjendja ne Kosove do te ishte shume me e mire. Ai beson se Kosova do te ishte fuqi ekonomike ne Evrope..

“Po te isha une kryeminsiter, Kosova do t’i kishte punet shume me mire. Do te ishim nder shtetet me te fuqishme ne Evrope. Albin Kurti ke ka na… haps1ir3 po0o0shte3 pe3er ta par3e v1de3o0on:

TË NGJAJSHME

Pesë mësues dhe një nxënëse me koronavirus, ndërpritet mësimi në këtë shkollë të Kosovës

mergata.eu

Gjendet pa shenja jete një person në një fshat të Prishtinës

mergata.eu

E Njihni Personin Në Foto? Është Një Nga Emrat Më Të Njohur Në Muzikë

mergata.eu