Mergata News
Vip/Kultura

Leonora sjell imazhet më të bukura nga klasa e parë

leonora-sjell-imazhet-me-te-bukura-nga-klasa-e-pare

Leonora Jakupi është një emër tejet i lakuar në mediet rozë.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, Leonora ka ndarë me ndjekësit imazhe nga klasa e parë.

Duket se edhe në fëmijëri Leonora ka qenë po kaq simpatike se edhe tani./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Kunata e Leartës sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me frizurën

mergata.eu

Leonora sapo mori një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e saj

mergata.eu

Ryva sërish me veshje tradicionale, kësaj radhe ky detaj mori tërë vëmendjen

mergata.eu