Mergata News
Vip/Kultura

Leonora shfaqet rrugëve të Prishtinës e veshur me kompletet, kaq unike duken ato

leonora-shfaqet-rrugeve-te-prishtines-e-veshur-me-kompletet,-kaq-unike-duken-ato

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Se fundmi, Leonora është shfaqur e veshur me komplete rrugëve të Prishtinës.

Modeli i tyre unik ka bërë që në këtë veshje ajo të tërheq gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Aktori i njohur bën rrëfimin e papritur, thotë se nuk ka folur me nënën e tij qe tetë vite

mergata.eu

Vajza e Shyhretes e bën ‘kukull’ Egzonën, shikoni si po duket

mergata.eu

‘Pajtesa’ bëhet ‘miss’, fotografinë e ndan me ndjekësit e saj

mergata.eu