Mergata News
Vip/Kultura

Leonora sapo mori një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e saj

leonora-sapo-mori-nje-dhurate-shume-te-veҫante,-shikoni-reagimin-e-saj

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se ka marrë si dhuratë një vizatim shumë të bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Harroni të gjitha nuset, Agnesa shkëlqen e veshur në vello

mergata.eu

Në 25-vjetorin e martesës, Lutfi Haziri publikon një fotografi nga dita e dasmës

mergata.eu

U përfol se u ndanë, Arbenita ndan pamje duke shkëmbyer puthje me Feron në shtrat

mergata.eu