Mergata News
Vip/Kultura

Leonora harron se nuk është më vajzë e re, rregullohet e pozon si të ishte 20 vjeҫare

leonora-harron-se-nuk-eshte-me-vajze-e-re,-rregullohet-e-pozon-si-te-ishte-20-vjeҫare

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo shihet se është rregulluar si të ishte vajzë e re.

Megjithatë, këngëtarja e njohur si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Si zonjë e vërtetë, Kaltrina ‘mahnit’ me pamjen e fundit

mergata.eu

Larta ja huq fort me kombinimin që ka bërë në veshje!

mergata.eu

Rrëfehet Blero, tregon problemin që kishte me Noizyn dhe Mc Kreshën

mergata.eu