Mergata News
Sport

Ledri Vula publikon këngën për vajzën e tij

ledri-vula-publikon-kengen-per-vajzen-e-tij

Ledri Vula ka publikuar këngën e re të titulluar ‘Si baba’.

Këtë këngë, Ledri ia ka kushtuar vajzës së tij që do të vijë së shpejti në jetë, përcjell ORAinfo.

Ledri dhe e dashura e tij Sara së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

E në klip shfaqet Ledri dhe e dashura e tij, e është padyshim barku i Sarës ai që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e Ledrit:

TË NGJAJSHME

Boesel nuk e mban mend goditjen nga Krasniqi

mergata.eu

Jep dorëheqje Presidenti i Barcelonës

mergata.eu

Fifi ia pa hajrin dobësimit, lë ‘gojëhapur’ në imazhin e fundit

mergata.eu