Mergata News
Vip/Kultura

Learta hynë në ‘maxhe’, ja çfarë gatuan për familjen e saj

learta-hyne-ne-‘maxhe’,-ja-cfare-gatuan-per-familjen-e-saj

Learta Jakupi është nuse mjaftë e dalluar dhe e komentuar nga mediet rozë.

Përveç profesioneve të saj, ajo është një femër e cila din të kryjë punë të shtëpisë, ku nuk i lë anash traditat shqiptare.

Ajo është mjaftë e zonja edhe në kuzhinë ku shpesh ka ndarë receta për ndjekësit e saj duke iu lehtësuar më shumë punën, shkruan Kosovarja.

Si shpesh herë edhe sonte ajo tregoj se po përgatit torte e cila po duket mjaftë e shijshme.

E bukur dhe e zonja Learta, duke qenë shembull për të tjerat.

TË NGJAJSHME

Gili duket si çik e re, ky detaj merr vëmendjen

mergata.eu

E veshur me shumë stil, kaq bukur po duket Kaltrina në paraqitjen e fundit

mergata.eu

Agnesa me urimin më të veçantë për ditëlindjen e nënës së saj

mergata.eu