fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Learta del me bluzën e ngushtë, ekspozon barkun e fryrë

learta-del-me-bluzen-e-ngushte,-ekspozon-barkun-e-fryre

Learta e tregon barkun e fryrë në bluzën e ngushtë.

Nuk ka ditë që emri i saj nuk përfolët nga mediet rozë.

Bukuroshja ka arritur fuqishëm të jetë ndër personat më të komentuar, kjo falë martesës së saj me djalin e Shyhrete Behlulit, shkruan Kosovarja.

Nga martesa ajo ka një djalë të quajtur Matin, e që sërish është në pritje të ëmbël ku pritet të vie në jetë një vajzë.

Që kur bëri publike pritjen e ëmbël, nuk kanë munguar imazhet e shumta duke u shfaqur me barkun e fryrë.

Sot me një imazh nga ambienti i punës tregojë se sa shumë hije po i ka shtatzënia, ku si gjithmonë në sy bien kombinimet perfekte që i bën në veshje.

TË NGJAJSHME

Pasi konfirmoi lidhjen e re, Fifi shfaqet më e lumtur se asnjëherë më parë

mergata.eu

Ky politikan shqiptar i propozi moderatores së njohur ‘live’ në emision

mergata.eu

Kështu dukej Ariana 3 vjeçe, e njëjta është dhe sot

mergata.eu