fbpx
Mergata News
Lajme

LAJMI I FUNDIT: Rikthehet në PDK Fatmir Limaj

“Sonte, Partia Demokratike e Kosovës, përkundër angazhimit supermaksimal nga LDK dhe VV, ka mund ta shënojë 20 vjetorin e themelimit si fituese e zgjedhjeve të 6 tetorit po ta kishte me vete anëtarësinë e shtëpisë së saj, të NISMA-s”, ka shkruar Syla.

Tutje, Syla i bëri thirrje kreut të Nismas, Fatmir Limajt, që të rikthehet në PDK.I bëj ftesë publike z. Fatmir LIMAJ që të rikthehet në PDK./ Ju ftojmë të hapni markenti ngun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet eksklu zive.

TË NGJAJSHME

Dalin detaje të reja nga vdekja e një personi në Mramor të Prishtinës

mergata.eu

Sami Lushtaku e pranon fajësinë për kanosjen e avokatit Gazmend Halilaj

mergata.eu

Duda Balje përplaset me Selmanajn: Nuk është punë e jotja sa e njoh gjuhën shqipe

mergata.eu