Mergata News
Lajme

LAJMI I FUNDIT: Gjuajtje me kallashnikov midis Prishtinës

lajmi-i-fundit:-gjuajtje-me-kallashnikov-midis-prishtines

Tash e disa javë në kryeqytet ka pasur vazhdimisht gjuajtje me ar’më zjarri.

Sonte rreth orës 22:00, në Prishtinë ka ndodhur edhe një gjuajtje me ar’më zjarri, raporton lajmi.

Merret vesh se gjuajtja është bërë me kallashnikov (ak-47) dhe ka ndodhur në rrugën “Shapi Spahiu”, konkretisht në lagjen e Muhaxherve.

Nuk dihet deri më tani nëse ka pasur të lënduar.

TË NGJAJSHME

Kuvendi i Kosovës nesër mbanë seancë, ja cilat janë pikat e rendit të ditës

mergata.eu

Selimi: Pandemia ka ndikuar edhe në qasjen fizike në drejtësi

mergata.eu

Hyrja me vetura në qendër të Prishtinës do të bëhet me pagesë

mergata.eu