Mergata News
Kronika

Lajmi i fundit: Aksident i rëndë trafiku, ka edhe të lënduar

lajmi-i-fundit:-aksident-i-rende-trafiku,-ka-edhe-te-lenduar

Aksident trafiku në rrugën Viti-Gërmovë, dy të lënduar rëndë.

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e mbrëmjes në të cilin ishte përfshirë një veturë me targa të Maqedonisë së Veriut.

Zjarrfikësit e komunës së Vitisë kanë publikuar disa foto dhe një video në rrjetet sociale.

Ata kanë njoftuar se në aksidentin e trafikut që ka ndodhur në rrugën Viti-Gërmovë, janë lënduar rëndë dy persona.

TË NGJAJSHME

Vdes një qytetar në një aksident trafiku në Drenas

mergata.eu

Aksident me fatalitet në Viti, vdesin dy persona

mergata.eu

Privohet nga jeta një 19-vjeçar në Gjilan

mergata.eu