Mergata News
Auto&Tech

LAJMI FUNDIT: “TERHIQET” Isa Mustafa, sapo mori këtë vendimin drastik

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thirrur mbledhje urgjende të Kryesisë së partisë që drejton, pas takimit të fundit me Albin Kurtin.

Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Safet Kamberin, i cili ka konfirmuar thirrjen e mbledhjes.“Po, mbledhja është thirrur për nesër në orën 11:00 dhe mbahet në selinë qendrore të partisë”. / Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

TË NGJAJSHME

Detajet e modeleve të reja iPhone 12

mergata.eu

iPhone 12 nuk do të ketë mbushës ose kufje në kuti!

mergata.eu

Shpejtësia marramendëse në pistë garash e Lamborghini-t me 1,200-kuajfuqi

mergata.eu