Mergata News
Sport

Lajme të mira për inter, edhe një lojtar shërohet nga koronavirusi

lajme-te-mira-per-inter,-edhe-nje-lojtar-sherohet-nga-koronavirusi

Edhe një lojtar i Inter është shëruar nga koronavirusi.

Interi dhe Conte kanë marrë një lajm shumë të mirë këtë mëngjes, teksa mbrojtësi Alesandro Bastoni tashmë e ka kaluar përfundimisht koronavirusin.

Nëpërmjet një postimi në faqen e tij në Instagram, mbrojtësi njofton se ka rezultuar negativ edhe në testin e dytë radhazi dhe tashmë është gati për tu bashkuar me pjesën tjetër të skuadrës në stërvitje.

Një lajm i mirë ky për zikaltërit, që do të kenë një ndeshje shumë të rëndësishme në Ligën e Kampioneve kundër Borusia Moshengladbah, ku do të kërkojnë fitoren, për të rikthyer qetësinë në ekip, pas asaj humbje në derbi ndaj Milanit.

TË NGJAJSHME

Celtic- Milan, formacionet zyrtare

mergata.eu

E konfirmon ministri italian: Kanë nisur hetimet kundër Ronaldos

mergata.eu

Skandalet e Higuain te MLS s’kanë të ndalur, konfrontohet me gjyqtarin dhe ndëshkohet me karton të kuq

mergata.eu