Mergata News
Sport

Kylian Mbappe ia dedikoi golin, vdes djaloshi

kylian-mbappe-ia-dedikoi-golin,-vdes-djaloshi

Vdes djaloshi të cilit ia dedikoi golin Kylian Mbappe.

Kylian Mbappe javën e kaluar ia kishte dedikuar golin një djaloshi që ishte i sëmurë nga kanceri.

Superylli francez kishte zhveshur fanelën, duke zbuluar një mbishkrim në mbështetje të Lucas, djaloshit që po vuante nga sëmundja e rëndë.

Ky ishte dedikimi i fundit që Mbappe mund t’ia kishte bërë atij, ngase Lucasi sot ka ndërruar jetë.

I mërzitur dhe dëshpëruar me këtë është ylli francez ka bërë një dedikim prekës për Lucasin e vogël që sot ka ndërruar jetë.

TË NGJAJSHME

Ndeshja Real Sociedad – Napoli, këto janë formacionet zyrtare

mergata.eu

Milani merr dy lajme pozitive nga stërvitja e sotme!

mergata.eu

Zeneli pas humbjes: Po na mungon instinkti me dhënë gol

mergata.eu