fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Ky është ushqimi i preferuar i Afërdita Dreshajt gjatë shtatzënisë

ky-eshte-ushqimi-i-preferuar-i-aferdita-dreshajt-gjate-shtatzenise

Ja çfarë ushqimi po preferon të hajë gjatë shtatzënisë Afërdita Dreshaj.

Ajo ka publikuar një imazh në Instastory.

Disa javë më parë Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl njoftuan në Instagram se do të bëhen prindër për herë të parë.

Ndërsa Afërdita nuk po ngurron të publikojë imazhe duke theksuar barkun, ajo tregon edhe ushqimet që po han së fundmi.

“Foshnja po i kërkon këto”, shkroi ai në Instastoryn e publikuar, duke bërë shaka.

Ndërsa në sfond shihen lulet që Jakub i kishte dhuruar ndërsa e kishte befasuar atë me disa lule shumëngjyrëshe.

TË NGJAJSHME

Lola e Anita suprizojnë me këto fjalë babin e tyre për ditëlindje

mergata.eu

Dhurata Dora e veshur me shumë stil, por ky detaj mori tërë vëmendjen

mergata.eu

Nipat e mbesat të familjes Jashari këndojnë bashkë “Mora fjalë…”

mergata.eu