Mergata News
Auto&Tech

Ky është çmimi përfundimtar i PlayStation 5

ky-eshte-cmimi-perfundimtar-i-playstation-5

Zbulohet përfundimisht çmimi i PlayStation 5.

Një tjetër çmim i mundshëm për PlayStation 5 është shfaqur në Amazon, kësaj radhe në Francë.

Sipas një liste të zbuluar së fundmi, modeli standard (ky është versioni me një disk) do të kushtojë 499,99 €.

Për krahasim, PlayStation 3 filloi për 599 euro dhe PlayStation 4 filloi për 399 euro.

TË NGJAJSHME

Porsche e re do iu lë “gojëhapur”

mergata.eu

Detajet e modeleve të reja iPhone 12

mergata.eu

Sony qartëson rreth karakteristikave të modelit të ri, pas frikës së përdoruesve se ata po përgjohen

mergata.eu