fbpx
Mergata News
Lajme

Ky është 19 vjeçari që humbi jetën në aksídent në Podujevë (FOTO)

A.Bekolli, 19 vjeçar sonte ka hum bur je ten në një aksíd ent trafiku në komunën e Podujevës, saktësisht në fshatin Shajkovc.
IndeksOnline ka siguruar fotografinë e të ndjerit.

Ras tin e ka konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës në një përgjigje për IndeksOnline, të cilët pohuan se i njëjti nuk arriti t’i përballoj pl agët e marra.

Në aksíd ent kanë qenë të përfshírë 3 vetura dhe një traktor ku mbetën të l ënduar 7 persona e një i de kur./IndeksOnline/

“Ky është 19-vjeçari që hu
mbi jetën në aksíde nti e rë nde që ndo dhi sonte në Shajkoc të Podujevës (Foto)

Një 19-vjeçar ka ndë rruar jetë pas një aksíd enti të rëndë që ndo dhi sonte në fshatin Shajkoc të Podujevës. Merret vesh se i riu që humbi jetën është Alor Bekolli.
Kujtojmë se nga ky aksíd entpo ashtu kanë mbetur të l ënduar 8 persona.

TË NGJAJSHME

Këto zhvillime pritet të ndodhin sot në Kosovë

mergata.eu

“Ajo nuk do të ndalet me kaq si Presidente”, vjen paralajmërimi për Vjosa Osmanin

admin

URIME: Ja si do t’i merrni ndihmat që do ti jap shteti…

mergata.eu