fbpx
Mergata News
Lajme

Kuvendi zgjedh dy anëtarët e Bordit për Ankesa të Medieve

kuvendi-zgjedh-dy-anetaret-e-bordit-per-ankesa-te-medieve

Janë zgjedhur dy anëtarë të Bordit për Ankesa të Medieve.

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë zgjedhur Ylber Fetahajn dhe Avdyl Hysenin anëtarë të Bordit për Ankesa të Medieve.

Pas votimit të kësaj pike, në mungesë të kuorumit grupet parlamentare u dakorduan që seanca plenare me pikat e mbetura të vazhdojë të hënën në orën 10:00.

TË NGJAJSHME

Sot, mot i ndryshueshëm

mergata.eu

Ministri Zemaj vjen me një lajm të mirë për qytetarët e Kosovës

mergata.eu

Kadri Veseli zbulon pllakën përkujtimore të UÇK-së në Bresanë të Sharrit

mergata.eu