Mergata News
Vip/Kultura

Kush është mashkulli që po e shoqëron Nora Istrefin jashtë vendit?!

kush-eshte-mashkulli-qe-po-e-shoqeron-nora-istrefin-jashte-vendit?!

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi është parë e shoqëruar nga një mashkull. Bëhet fjalë për Drilon Furrën është DJ i saj dhe ata shpesh udhëtojnë se bashku.

Foto: Nora dhe Driloni gjatë pushimeve në Greqi

Kujtojmë që Nora se fundmi është parë goxha e afërt me ish-burrin e saj, Robert Berishën, të cilët shpesh i shpërndan postime në Instagramin e saj. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Lajmërohet Adrian Gaxha, shikoni si po duket tani

mergata.eu

Besiana publikon foto provokuese nga pishina, cili do të jetë reagimi i Shkurte Fejzës?

mergata.eu

E tepron Sara, del në rrugë me veshje transparente me barkë të fryrë

mergata.eu