fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Kush e bëri kaq të lumtur Sarën, nusen e Ledri Vulës?

kush-e-beri-kaq-te-lumtur-saren,-nusen-e-ledri-vules?

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sara po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit, ajo është shfaqur duke qeshur dhe duket shumë e lumtur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit

mergata.eu

Harroni të gjitha nuset, Agnesa shkëlqen e veshur në vello

mergata.eu

Ndërron jetë këngëtari Ismet Peja

admin