Mergata News
Vip/Kultura

Kunata e tyre feston ditëlindjen, kështu e uruan Motrat Mustafa

kunata-e-tyre-feston-ditelindjen,-keshtu-e-uruan-motrat-mustafa

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sot ajo feston ditëlindjen, e me këtë rast ka marrë një urim të bukur nga kunatat e saj./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

‘Kim Kardashian’ godet sërish, shfaqët përvëluese në fustan transparent

mergata.eu

Gratë shqiptare kërkojnë votën në zgjedhjet lokale të Vjenës

mergata.eu

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur gruaja e Bleros

mergata.eu