Mergata News
Lajme

Kryeministri Hoti prezanton kabinetin e tij, ka disa fjalë për ta

kryeministri-hoti-prezanton-kabinetin-e-tij,-ka-disa-fjale-per-ta

Avdullah Hoti ka prezantuar kabinetin e tij.

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ia ka kushtuar një postim në Facebook stafit të tij.

Për të cilët thotë se i gjen në zyrë në mëngjes dhe i lë deri në mbrëmje.

Ai shton se është mirënjohës ndaj tyre për durimin që kanë karshi kërkesave të panumërta të tij.

TË NGJAJSHME

Ky është polici hero nga Kosova që arrestoi mbrëmë terroristët në vjenë

admin

Kjo është vajza simpatike e Mimozës dhe Shkumbinit, shikojeni çfarë stili të veçantë ka ajo! (FOTO)

mergata.eu

Moti për ditën e nesërme, iu presin këto temperatura

mergata.eu