fbpx
Mergata News
Opinione

Kosovë U21 – Austri U21, publikohen formacionet zyrtare

kosove-u21-–-austri-u21,-publikohen-formacionet-zyrtare

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Kosovë U21 – Austri U21.

Shpresat e Kosovës i bëjnë nikoqirin sonte kombëtares së Austrisë U21, në Prishtinë.

Ndeshja mes Kosovës U21 dhe Austrisë U21 luhet në kuadër të kualifikueseve për Kampionat Evropian.

Bazuar nga përballja e parë, Austria shihet si favorite, por në ‘Fadil Vokrri’ gjërat mund të shkojnë ndryshe.

Ndeshja Kosovë U21 – Austri U21 fillon në ora 19:00. Më poshtë lajmi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

TË NGJAJSHME

Rritje e frikshme e rasteve të reja me Covid-19 në Itali

mergata.eu

Trump tregon se ҫka do të bëj nëse i humb zgjedhjet

mergata.eu

Shkaku i pandemisë, Milani humbje prej 195 milionë eurosh

mergata.eu