fbpx
Mergata News
Sport

Kosova U21 – Andorra U21, këto janë formacionet zyrtare

kosova-u21-–-andorra-u21,-keto-jane-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja Kosova U21 – Andorra U21.

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Kosova U21 – Andorra U21.

‘Dardanët’ e rinj do të futen në këtë ndeshje me disa mungesa, shkaku i infektimit të disa futbollistëve.

Pavarësisht këtyre mungesave, Kosova shihet si favorite, dhe kërkon fitoren pas humbjes nga Austria të premten e javës së kaluar.

Ndeshja mes Kosovës U21 dhe Andorrës U21 fillon nga ora 19:00.

Formacionet zyrtare: Kosova U21 – Andorra

TË NGJAJSHME

Lojtari i njohur ‘godet’ Antonio Conten

mergata.eu

Kazakistan – Shqipëri, befasi në formacionet zyrtare

mergata.eu

Klopp i beson Shaqirit: Liverpool – Midtjylland, formacionet zyrtare

mergata.eu