Mergata News
Vip/Kultura

Kjo është gjendja shëndetësore e Lules sot

kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-lules-sot

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit, Lulja duket se është në gjendje të mirë shëndetësore./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Njihuni me prindërit e Melekut të vogël, ja cilit i ngjanë më shumë

mergata.eu

Kohëve të fundit janë parë bashkë, zbulohet e vërteta e rikthimit të Majkut me Majlindës

mergata.eu

Elita befason me pamjen e fundit, ekspozon barkun e fryrë me fustan të ngushtë

mergata.eu